Diskuzní fórum

Datum 02.06.2016

Vložil Pavča

Titulek Péče o tehotnou

Odpovědět

Dobrý den,

chci se zeptat zda jde takto řešit i péče o těhotnou trpící hyperemesis gravidarum. Šlo by o zavodnění za pomoci kapačky s přídavkem Torecanu. Je to možné? Moje gynekoložka mi to před budoucím těhotenstvím radí.

Máte ve své databázi i nějaké zdravotní sestřičky z okolí Blanska, nebo Brna?

Datum 02.06.2016

Vložil Kalous

Titulek Re: Péče o tehotnou

Odpovědět

Konkrétně naše agentura nemá v okolí Blanska žádné sestřičky. Působíme v jiném regionu. Informaci o agenturách domácí péče v okresu Blansko získáte určitě na Vaší regionální VZP. Konkrétní péči je pak nutno řešit s danou agenturou, zda-li má se zavodňováním praktické, technické a kapacitní možnosti.
Přeji hezký den

Datum 04.05.2015

Vložil Pavla

Titulek vykazování kódů

Odpovědět

Prosím o radu, kolikrát vykazujete kód 0623, když se bere odběr při jednom vpichu do dvou zkumvek, kód 06311- dlouhodobý pacient se nezměněnou péčí, 06331 - vykazuje se i pri kontrole průchodnosti PKM, nebo jen při výměmě a manipulaci. Setkala jsem se s různými výklady. děkuji

Datum 12.10.2010

Vložil J. Kopecký

Titulek Platnost poukazu DP a změna ZP

Odpovědět

Dobrý den,
pokud mám vystaven poukaz DP a během jeho platnosti změním zdravotní pojišťovnu, co jsem povinen zajistit v této souvislosti? Pozbude tento poukaz platnosti a je třeba vystavit nový?
Děkuji.
J.K.

Datum 18.10.2010

Vložil pan J. Kopecký

Titulek Re: Platnost poukazu DP a změna ZP

Odpovědět

Ano posuzujete situaci správně. V případě, že přejdete k jiné pojišťovně je třeba požádat praktického lékaře o vystavení nového poukazu. Vyúčování na dvě různé pojišťovny z jednoho poukazu nelze provést.
Kalousová

Datum 12.04.2010

Vložil Barbora

Titulek zavedení péče

Odpovědět

Je pravda, že výkon ,,zavedení domácí péče,, si nemůžeme účtovat,protože jej může dle nových předpisů vykonat jenom sestra s nejakým školením?

Datum 02.05.2010

Vložil Radek

Titulek Re: zavedení péče

Odpovědět

není to pravda, dle platné metodiky VZP pro vykazování výkonů v odbornosti 925 je účtování kódu 06311 beze změny. Žádné další školení není potřeba. Jako ostatní výkony je může provádět sestra s platnou registrací MZ ČR se zaměřením všeobecná sestra. Více informací nejdete zde: http://www.domaci-pece.eu/obsahy-vykonu/

Datum 07.09.2009

Vložil hubert

Titulek dotoz

Odpovědět

vaše péče je kvalitní,děkujeme pacienti

Datum 02.04.2009

Vložil Novák

Titulek dobrá věc se podařila

Odpovědět

chci jen říci, že tato zdravotní služba, je pro staré a nemocné lidi velice důležitá a potřebná. Díky za ní.

Datum 26.03.2009

Vložil LukasovaM

Titulek informace pro pacienty

Odpovědět

Dobrý den,
musím pochválit, protože jsem zde načerpala plno informací, které pro mne budou určitě užitečné v jednání s naší paní doktorkou. Chtěla bych zajistit domácí péči pro moji maminku.
Děkuji Lukášová

Přidat nový příspěvek